Графічна проза

. Залізна людина. Світ очима супергероя

Залізна людина. Світ очима супергероя / пер. з англ. В. Ракуленка — К. : Видавнича група КМ-БУКС, 2018. — 64 с. ISBN 978-966-948-054-5

 

Мільярдер? Філантроп? Супергерой? Ботан?

Хто ж такий цей Тоні Старк, також відомий як Залізна Людина? Це вперше Тоні ненадовго залишає керівництво Stark Industries і боротьбу проти суперлиходіїв, щоб поділитися своїм особистим поглядом на світ. Месник у броні ділиться думками про велике різноманіття тем, ближчих до його серця навіть за арковий реактор: від мистецтва гострого язика чи створення броні до повітряного бою і пошуків по-справжньому шикарного ресторану після важкого дня боротьби проти Мандарина. Окрім цих захопливих історій, “Світ очима Залізної Людини” додатково збагачений неймовірними доповненнями, включно з сертифікатом власника акцій Stark Industries, запрошенням на новорічну вечірку Месників і об’ємною бронею Залізної Людини.

 

Якщо я можу щось намріяти, то здатен це створити. Якщо воно вже створене, мені хочеться його поліпшити. Якщо поліпшувати вже нікуди, я хочу розібрати його на гвинтики й почати наново геть з іншого боку.

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект