конкурс

Журі конкурсу відгуків «Читай-пиши» оголосило переможців

02.05.2019

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Журі конкурсу «Читай-пиши» завершили оцінювання робіт учасників і визначили переможців. Про це повідомляється на офіційній сторінці конкурсу на Facebook.

У віковій категорії 10–13 років переможницями стали:

 

  • 1 місце Тарасенко Валерія, с. Можняківка, Луганська обл.
  • 2 місце Мормуль Дар’я, м. Старобільськ, Луганська обл.
  • 3 місце Зайцева Мілєна, м.Костянтинівка, Донецька обл.

 

Серед учасників 14–17 років перемогли:

 

  • 1 місце Вітченко Олеся, м. Старобільськ, Луганська обл.
  • 2 місце Сухаревська Катерина, смт Станиця Луганська, Луганська обл.
  • 3 місце Кобзар Єлизавета, м. Краматорськ, Донецька обл.

 

Переможців конкурсу визначало професійне журі: Сергій Жадан, письменник, перекладач, громадський активіст; Тетяна Стус, письменниця, керівниця проекту підтримки дитячого читання «BaraBooka»; Ганна Улюра, літературознавиця, літературна критикиня; Ірина Славінська, журналістка, ведуча, літературознавиця; Андрій Курков, письменник, журналіст, президент Українського ПЕН; Анастасія Музиченко, провідна фахівчиня НЦ «МАНУ», літкритикиня; Євген Стасіневич, літературний критик, ведучий, літературознавець.

 

Усього на конкурс школярі Луганської та Донецької областей надіслали 273 роботи. Найчастіше траплялися рецензії на твори Сергія Гридіна, Андрія Бачинського, Зірки Мензатюк, Лесі Ворониної, Сергія Жадана, Ольги Купріян, Мар’яни і Тараса Прохаськів, Галини Малик, а також на твори класика укрдитліту Всеволода Нестайка.

 

Переможці відвідають Міжнародний фестиваль «Книжковий Арсенал» 22–26 травня і візьмуть участь у фестивальних подіях. Окрім того подарунки від видавництв «Ранок» і «Фабула» та дипломи НЦ «МАНУ» отримають 40 фіналістів, які пройшли відбірковий етап.

 

«Читай-пиши» – це конкурс відгуків школярів Луганської та Донецької області на книги, що написані українською мовою. Заснували конкурс Благодійний фонд Сергія Жадана та проект підтримки дитячого читання «BaraBooka». Конкурс відбувається за фінансової підтримки БФ «Ukraine Charity».

 

Нагородження переможців та вручення призів (планшети та електронні книжки) відбудеться 25 травня в рамках дитячої програми «Книжкового Арсеналу».

 

Раніше повідомлялося, що благодійний фонд Сергія Жадана спільно з проектом підтримки дитячого читання «BaraBooka» оголосили прийом робіт на участь у конкурсі відгуків для школярів «Читай-пиши» до 1 квітня.

 

БараБука