видавництво у війну

Літературний журнал «ШО» закрився після 17-ти років існування

31.05.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Через повномасштабну російсько-українську війну змушений був закритися літературний журнал «ШО». Про це на фейсбук-сторінці повідомив Олександр Кабанов, головний редактор видання.

«Зараз я і мої працівники абсолютно без роботи. Війна і путін, будь проклятий. Такого унікального і масштабного освітнього проєкту ще не було, не побоюсь цього слова, у світі. Журнал виходив російською та українською мовою, 17 років. Повнокольорові, в обкладинці книжки, по всій Україні й не тільки. Це була справа всього мого життя», — написав він.

 

Сайт видання продовжує працювати.

 

Журнал «ШО» — російсько- та українськомовний журнал, присвячений літературі та культурі. Виходив у Києві з 1995 року. У редакції зазначали, що видання створили як гуманітарний проєкт, спрямований на розширення українського культурного простору.

 

«Дякую всім, хто був поруч і тим, про кого писав.  Це був мій кришталевий храм та моє місто гріха. Зберігайте текстуальні нотатки про себе, це історія назавжди. Вона нескінченна»,— написав один із дописувачів журналу Олександр Пролетарський.

.

Під егідою журналу відбувся також Міжнародний поетичний фестиваль «Київські лаври».

 

Як повідомлялося, раніше про призупинення роботи повідомив літературно-критичний портал «ЛітАкцент».

 

Читайте також: 30 років незалежного книговидання в Україні

 

Чільне фото: фейсбук Олександра Кабанова