Календар подій

Журналісти, підприємці та активісти презентують збірку есеїв «Що дасть нам силу?»

23 лютого відбудеться онлайн-презентація збірки есеїв українських інтелектуалів, написаних на фокус-тему Українського ПЕН 2019/2020 «Що дасть нам силу?»

Презентуватимуть книжку автори й авторки есеїв збірки: журналістка та телеведуча Мирослава Барчук, підприємець і громадський діяч Валерій Пекар, письменник і публіцист Микола Рябчук, журналістка, радіоведуча та перекладачка Ірина Славінська, а також головний редактор видавництва «Дух і Літера» Леонід Фінберг. Модеруватиме подію упорядниця збірки й виконавча директорка Українського ПЕН Тетяна Терен.

 

Збірка есеїв вийшла друком наприкінці 2020 року у видавництві «Дух і Літера». Авторами книжки стали письменники, журналісти, культурологи, філософи, економісти, священнослужителі.

 

Що дасть нам силу? Нам як індивідам, нашим родинам, країні, світові? У кожного з нас є своя відповідь на це питання, хоч у важкі часи вона може не спрацьовувати, і тоді так важливо знайти пояснення, пораду, опертя, зокрема і в думках тих, кому довіряємо, до кого дослухаємось. У 2019-2020 роках українці потребували додаткових джерел сили, бо ж до війни, невизначеності, політичного популізму, додалися пандемія і глобальна криза. Саме на тлі цих подій і народилися есеї 25 провідних українських інтелектуалів на фокус-тему Українського ПЕН «Що дасть нам силу?». Зібрані під однією обкладинкою, ці тексти відображають непростий період викликів у житті кожного зокрема та України загалом.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект