Велика Британія

100 автентичних рецептів України: У США і Великій Британії вийде книжка Євгена Клопотенка

12.01.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

У травні 2024 року у США та Великій Британії вийде книжка Євгена Клопотенка The Authentic Ukrainian Kitchen («Автентична кухня України»). Про це він повідомив на своїй фейсбук-сторінці.

Як зазначають в анотації, книжка  прагне відзначити «незалежний дух і унікальні традиції в 100 рецептах, які демонструють справжню їжу України від сучасних рецептів до забутих страв».

 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Yevhen Klopotenko (@klopotenko)

Міжнародними правами на видання володіє видавництво Voracious. У Британії книжку видасть Little, Brown Book Group та видавництво Robinson Books (права на неї придбав випусковий редактор Том Аскер в літературної агенції Мег Томпсон).

 

«Ви відкриєте для себе нові техніки приготування та свіжі підходи до ферментації. Крім того, я навчу нових способів приготування звичайних овочів, як це роблять у нас в Україні. Настав час полюбити нашу справжню їжу: борщ, пампушки, сирник по-львівськи та багато інших дивовижних українських страв», — розповів Євген Клопотенко.

 

Том Аскер додав: «Не часто доводиться працювати над кулінарною книгою, яка насправді розповідає про щось більше, ніж їжу. Євген зробив більше, ніж будь-хто інший, щоб показати українську кухню та культуру світу. Я дуже радий, що “Робінзон” опублікує цю неймовірну колекцію рецептів».

 

 

Передзамовити книжку можна за посиланням.

 

Читайте також:  Кулінарні спокуси укрліту: як класики їли й писали про їжу

 

Чільне зображення: колаж Читомо