Під час вагітності більшість жінок стикаються з ідентичними проблемами, переживають сході фізичні й емоційні навантаження, тож, прагнути допомогти їм у такий непростий і відповідальний період життя, Вільям і Марта Сірзи, відомі фахівці в галузі педіатрії, вирішили написати книгу, в якій би містилася найнеобхідніша інформація про перебіг вагітності, про те, як майбутні породіллі повинні діяти у тій чи інший ситуації, про особливості розвитку плода в утробі матері.
Зокрема у книжці «Ваша вагітність» читачі дізнаються:
- про етапи розвитку дитини і про те, як при цьому змінюється тіло та зовнішній вигляд жінки;
- який раціон харчування рекомендується майбутній мамі;
- як слід ставитися до різноманітних тестів і генетичних досліджень, що їх зазвичай пропонують вагітним;
- чи можна захистити плід від шкідливого впливу навколишнього середовища;
- як жінці під час вагітності поводитись на роботі – як поінформувати керівництво про свій стан, якому одягу надавати перевагу, якого режиму дотримуватись;
- чи можна в період вагітності займатися фізичними вправами;
- на які критерії слід звертати увагу, вибираючи курси підготовки до пологів.
На додаток до розділів, присвячених різним аспектам розвитку малюка і підготовки жінки до пологів, у книзі містяться спеціальний словничок акушерської термінології, а також розділ «Десятий місяць» з порадами стосовно поведінки в післяпологовий період. Це видання допоможе майбутнім батькам дізнатися про те, що є нормою, а що — ні, як краще вчинити в тій чи іншій ситуації, до кого звертатись у разі виникнення проблем.
Вільям і Марта Сірзи — досвідчені спеціалісти в галузі педіатрії, акушерства та гінекології, а також відомі автори. Доктор Сірз свого часу працював у дитячій лікарні при Гарвардському медичному інституті (США), а також у найбільшій дитячій лікарні світу в місті Торонто (Канада). Загалом він практикує понад 40 років. Марта Сірз – кваліфікована медсестра, фахівець із прийняття пологів, консультант із грудного вигодовування дітей.
«Брак сну є неминучим супутником материнства, але для нічних годувань і зміни пелюшок час ще не настав. Оскільки догляд за дитиною і її харчування поки що здійснюються «автоматично», ви повинні переконати свій організм у необхідності насолоджуватися повноцінним нічним сном. Примиріться з тим, що сон на всю ніч для вагітної жінки – така ж рідкість, як і для немовляти. Як допомогти і мозку, і тілу насолоджуватися повноцінним нічним відпочинком, розповімо далі.
Відпочивайте вдень. Те, як ви провели день, безпосередньо впливає на ваш нічний відпочинок. Додаткове фізичне навантаження допоможе переконати втомлене тіло, що воно має потребу в сні».
Номер стенду:127