Нон-фікшн

Війна у 140 знаках

220₴

Дейвид Патрикаракос. Війна у 140 знаках

Дейвид Патрикаракос. «Війна у 140 знаках. Як соціальні медіа змінюють військові конфлікти XXI століття». – Київ: Yakaboo Publishing, 2019.

Що потужніше в сучасному світі — зброя чи соцмережі? Чому один пост у Твіттері може змінити хід збройного конфлікту? За якими методами працюють кремлівські «фабрики тролів»? У 2014 році Дейвид висвітлював війни в Україні та Ізраїлі. Саме ці події лягли в основу книжки «Війна у 140 знаках» і це детальний розбір феномену соціальних медіа. Патрикаракос здолав тисячі кілометрів трьох континентів, щоб описати, як Homo digitalis по-новому визначає конфлікт нашої епохи. Він пише про війну Ізраїлю 2014 року проти ХАМАСу, архетипову асиметричну війну ХХІ століття, яка штовхає державу у протистояння з недержавним суб’єктом, про російсько-українську війну, про те, як Ісламська держава використовує соціальні медіа для радикалізації та вербування.

 

Дейвид Патрикаракос — британський репортер та письменник, дописує переважно з країн Близького Сходу, України та Росії. Дейвид є позаштатним редактором і дописувачем у Daily Beast та дописувач у Politico. Виступав на тему політики в епоху пост-правди на конференції TEDx. Репортажі, статті та аналітичні матеріали Дейвида публікують Financial Times, New York Times, Wall Street Journal, Reuters, The Guardian. Автор книжки про ядерну програму Ірану Nuclear Iran: the Birth of an Atomic State.

Номер стенду: 114

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект