Нон-фікшн

Джениффер Л. Скотт. Уроки мадам Шик

Уроки мадам Шик / Джениффер Л. Скотт ; Пер. з англ. Т. Заволока. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. — 256 с. ISBN 978-966-948-149-8

Коли Дженніфер Скотт як учасниця програми обміну студентів потрапила до Франції й опинилася на порозі паризької квартири, її привітала жінка, яка стала для неї не лише взірцем смаку, краси й елегантності, а й справжньою наставницею.

 

Мадам Шик допомогла звичайній каліфорнійській дівчині сформувати власний стиль життя, а також розкрила таємницю того, як французи перетворюють щоденні проблеми і клопоти на мистецтво насолоджуватися життям.

 

Кожен розділ книжки «Уроки мадам Шик» присвячено одному із секретів, про які авторка дізналася в Парижі. І кожен із цих секретів, або уроків, читачі зможуть без зусиль інтегрувати у власне життя незалежно від того, де вони проживають чи, скажімо, який бюджет мають. Поділяючи класичне французьке переконання, що якість має перевершувати кількість, «новоявлені парижанки» відкриють для себе мистецтво харчування (нічого собі не забороняючи), одягання (яке спирається на гардероб із десяти речей), догляду за собою (вигляд у стилі «нюд») — тобто життя у французькому стилі.

 

«Уроки мадам Шик» — безперечно, найкорисніший посібник для всіх, хто прагне додати у своє повсякденне життя відоме паризьке je ne sais quoi, тобто дещо особливе, властиве лише світовій столиці моди і шарму.

 

Дженніфер Л. Скоттписьменниця і редакторка блогу «The Daily Connoisseur», присвяченого мистецтву вишуканого життя. 

 

«Я не перебільшую, коли кажу, що в оселі сімейства Шик був ідеальний порядок.

 

На столі на кухні не було купи листів, які чекали, коли їх розберуть, а біля вхідних дверей не валялося взуття і верхній одяг. Жодних старих квитанцій, меню від служб доставки чи монет, розкиданих на кухонному столі. Капці мсьє Шика не лежали посеред проходу.

 

Усе було на своїх місцях, а ща весь той час, що я прожила з ними, ніколи не бачила, щоб щось лежало не там, де йому було треба бути. Можливо, на це якимось чином впливали дивовижні потреби предків, що висіли на стінах у коридорі – вони прискіпливо дивилися на будь-кого, хто заходив у двері. Я б також не наважилася складати пошту під цими суворими поглядами!»

 

Номер стенду: 127

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект