Нон-фікшн

Походження мови

220₴

Еверет Деніел. Походження мови. Як ми навчилися говорити

Еверет Деніел. Походження мови. Як ми навчилися говорити / пер. з англ. Шпак Геннадій. – К.: Наш формат, 2019. – 344 с. ISBN 978-617-7730-49-0 (паперова версія), ISBN 978-617-7730-50-6 (електронна версія)

У всіх мов світу є бодай кілька спільних елементів, наприклад, назви речей або подій, способи поєднання звуків і слів. Утім мови мають між собою більше відмінного, ніж схожого, стверджує автор цієї книжки. Вони поступово розвинулися з окремих культур, одночасно об’єднуючи людей у тісні спільноти та пристосовуючись до їхніх потреб. Коли людина навчилася говорити? Якою була перша людська мова? Як розвивалися мови світу? У книжці «Походження мови. Як ми навчилися говорити» автор змальовує захопливу еволюцію — від появи перших слів до більш ніж 7000 окремих мов, якими людство спілкується нині.

 

Деніел Еверетт — лінгвіст, декан факультету науки та мистецтв Університету Бентлі. Автор понад 100 статей та 12 книжок з мовознавства.

 

«Мова виконує свою функцію лише тому, що одні люди вважають, що інші мислять так само, як вони, до тієї міри, аби зрозуміти, що вони кажуть. Коли хтось висловлює, що думає, він робить це, вірячи, що його слухач здатний зрозуміти почуте, зробити висновки й зіставити слова зі своїм досвідом».

 

Номер стенду: 108

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект