Нон-фікшн

Адам Оллсач Бордмен.. Ілюстрована історія кіно

Адам Оллсач Бордмен. Ілюстрована історія кіно [Tекст] : Адам Оллсач Бордмен; переклад Катерини Міхаліциної. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 112 с. ISBN 978-617-679-551-3

Історія кіновиробництва — це насамперед історія видатних технічних інновацій та майстерності. Пориньте у захопливу книжку «Ілюстрована історія кіно» з вишуканими ілюстраціями Адама Оллсача Бордмена, і ви дізнаєтеся буквально про все — від того, як змінювалася стилістика костюмів та декорацій, до того, як удосконалювалися будова і функції самої кінокамери.

 

«Більшість з нас так чи так пам’ятає свій перший похід у кіно. Наприклад, моє «вперше» — це спеціальний показ перевипуску фільму «Імперія завдає удару у відповідь» (1997). То був мій день народження, тому мене навіть пустили у проекторну. Побачити на власні очі велетенські апарати, завдяки яким кіно стало можливим, — це був, скажу вам, неймовірний досвід. Відтоді я зацікавився обладнанням для кіновиробництва і прагнув зрозуміти, як же воно все влаштовано.

 

Працюючи над цією книжкою, я доклав максимум зусиль, щоб дослідити певні засоби, методи та ключових осіб, які вплинули на формування кінематографу, починаючи від його амбітних основоположників до комерційних імперій. Про історію анімації я, однак, тут не згадую, оскільки вважаю, що вона вартує окремої книжки, а не кількох побіжних розділів. Сподіваюся, результат моєї праці заінтригує вас і підштовхне до власних глибших вилазок у захопливу царину історії кіно».

 

Номер стенду: 104, 105, 016

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект