Нон-фікшн

ресторанний бізнес

250₴

Меєр Денні. Прошу до столу. Як працює ресторанний бізнес

Меєр Денні. Прошу до столу. Як працює ресторанний бізнес / пер. з англ. Ганна Кирієнко. – К.: Наш формат, 2019. – 344 с. ISBN 978-617-7730-25-4 (паперова версія), ISBN 978-617-7730-26-1 (електронна версія)

Ресторатор Денні Меєр заснував свій перший заклад у 27 років. Відтоді він став власником мережі висококласних ресторанів у Нью-Йорку, стрит-фудів, барів, кафе та кейтерингової компанії, що подає ресторанну їжу. Основа його бізнес-філософії — це гостинність. Як поєднати високу кухню й невимушену атмосферу? Яким має бути ресторан у найпопулярнішому музеї світу? Що більше цінують клієнти — хорошу їжу чи теплоту й затишок? У книжці «Прошу до столу. Як працює ресторанний бізнес» ресторатор показує залаштункову частину ресторанної справи та пояснює, чому це один з найскладніших і найпрекрасніших бізнесів у світі.

 

Денні Меєр — ресторатор, засновник і співвласник мережі закладів Union Square Hospitality Group. Співавтор «Кулінарної книги Union Square Cafe» та видання «Добавка від Union Square Cafe».

 

«Я з’ясував, що коли визнаєш помилку і щиро вибачаєшся за неї, відвідувачі майже завжди дають вам шанс знову завоювати свою прихильність».

 

Номер стенду: 108

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект