* ESC - закрити вікно пошуку
Календар подій
12.07
Україна
23:59Український інститут запускає програму підтримки українських студій
Довгострокова програма Українського інституту підтримки українських студій в освітніх, наукових та культурних інституціях, які зареєстровані за межами України. Мета програми — посилити вивчення та поширення знання про минуле та сучасне України.
У 2020 році Український інститут оголошує перший прийом проєктних заявок на участь у програмі підтримки українських студій імені Лисяка-Рудницького. Узяти участь можуть інституції, зареєстровані за кордоном.
Пріоритетні теми програми
- історичні постаті з України та їх спадок;
- монументальна спадщина та мистецтво радянського періоду в Україні;
- злочини тоталітарних режимів в Україні у культурі та пам’яті ;
- Україна на початку ХХ ст.;
- українська література в еміграції;
- культура другої половини ХХ ст. – початку ХХІ ст. в Україні;
- архітектура та урбаністика ХХ ст. – початку ХХІ ст. в Україні.
Перелік тем не є вичерпним. Заявники можуть пропонувати проєкти з іншої тематики, які будуть розглядатись на загальних підставах.
Формати проєктів
- переклади наукових чи науково-популярних текстів з української на іноземні мови;
- видання оригінальних текстів з української тематики іноземними мовами;
- організація публічних дискусій та лекцій (зокрема відеолекцій та онлайн конференцій);
- організація конференцій та круглих столів;
- створення онлайн контенту (публікації, відео, графіка) на наукових та освітніх ресурсах;
- створення та/чи просування інтернет платформи для мережування та обміну інформацією в академічному середовищі;
- написання та публікація рецензій на видання з української тематики.
Вимоги до аплікантів
- аплікантом може бути виключно юридична особа, її структурний підрозділ, громадська організація або аналітичний центр, які зареєстровані за межами України;
- апліканти повинні працювати в культурній, освітній та науковій сферах;
- одна юридична особа має право подати не більше двох заявок на участь у конкурсі.
N.B. Хоча на Програму українські інституції подаватися не можуть, Український інститут вітає проєкти співпраці українських інституцій з іноземними, за умови, що останні будуть заявниками Програми.
Як податися
Щоб податися на участь у програмі, надішліть на адресу [email protected] листа з темою «Проєктна пропозиція на участь у Lysiak-Rudnytsky Programme» («Project_Name_Proposal_Lysiak-Rudnytsky_Programme») не пізніше 12 липня 2020 року, до 23:59 за київським часом.
Заявка та документи подаються англійською або українською мовами.
До листа необхідно долучити:
- заявку на участь у конкурсі (форма за посиланням);
- статут (витяг зі статуту або іншого документа, який підтверджує наявність повноважень у підписанта заявки та право його укладати і підписувати договори у випадку обрання його переможцем) та реєстраційні документи заявника (скан-копії документів у PDF форматі);
- проєктну пропозицію;
- приклади реалізованих аналогічних проєктів;
- лист-підтвердження про наявність у заявника технічних засобів та/або фахівців для втілення проєкту (скан-копія підписаного листа у PDF форматі);
- кошторис проєкту з деталізацією та обґрунтуванням витрат (приклад за посиланням);
- Довідку на бланку юридичної особи про відсутність у них прямих, непрямих чи опосередкованих контактів із представниками держави-агресора Російською Федерацією за формою (скан-копія підписаного документу у PDF форматі).
Проєкти мають бути реалізовані до 30 листопада 2020 року.
Максимальний розмір кошторису проєкту – 10 тис. євро або 300 тис. грн., включно з усіма необхідними загальнообов’язковими податками та зборами, які повинні бути сплачені відповідно до чинного законодавства України та міжнародного законодавства.
Проєкти з більшим кошторисом можуть бути розглянуті Українським інститутом за умови їх високої актуальності та достатньої обґрунтованості бюджету.
Фінансування проєктів, які стали переможцями, здійснюється коштом державного бюджету України виключно за результатами проведення відповідних процедур закупівель шляхом укладення двомовного (українською та англійською) договору про надання послуг між Українським інститутом та переможцем відповідно до чинного законодавства України за формою, наданою Українським інститутом.
Оплата проєкту буде здійснюється після надання послуг. Можливість передплати узгоджується індивідуально з переможцем відповідно до потреб конкретного проєкту.
Деталі на сайті Українського Інституту
відвідайте також