А-ба-ба-га-ла-ма-га

«А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» розірвала співпрацю з художницею, що працювала на видавництва рф

26.03.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Видавництво «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» співпрацювало з художницею Галиною Зінько, що працювала на російські видавництва. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила Тетяна Позняк.

Вона повідомила, що ілюстраторка Галина Зінько співпрацювала з російськими видавництвами, зокрема книжка «Аліса в задзеркаллі» з її ілюстраціями виходила друком в російському видавництві «Вилли Винки».

 

«Зараз Зінько проживає в Хорватії, продовжує малювати російські книги та проводити курси на російських платформах, також заснувала “хорватський” бізнес з цінами в рублях і шоурумом в Москві», — написала Позняк.

 

 

Допис з інстаграм-сторінки ілюстраторки:

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Galia Zinko (@zinkogalia)

 

Допис видавництва за 2021 рік. 

 

У коментарі Читомо pr-менеджер видавництва «А-БА-БА-ГА-ЛА-МА-ГА» Володимир Яковлєв розповів, що воно припинило співпрацю з Галею Зінько, адже, «на жаль, не почуло чіткої позиції української художниці щодо загарбницької війни росії проти України…».  Книжки «Аліса у Дивокраї» (2018) та «Аліса у Задзеркаллі» (2020) з ілюстраціями Галі Зінько вилучили з продажу, а залишки накладу планують передати у бібліотеки на деокуповані території.

 

Як повідомлялося, на початку 2022 року видавництво «Чорні вівці» скасувало вихід дитячої книжки Єлізавети Максименко «Вогонь на Різдво».

 

Читайте також: В Україні закликають бойкотувати письменників, які попри війну видають книжки у росії

 

Чільне фото: фейсбук-сторінка видавництва