допомога за кордоном

Актор Ален Делон зачитав рядки з «Кобзаря» у Парижі

20.07.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Французький актор та режисер Ален Делон долучився до проєкту від журналістської команди Cyril Viguier та посольства України у Франції, у межах якого зачитав поезію Тараса Шевченка. Про це повідомляється на сторінці посольства у Facebook.

Поезію 86-річний актор зачитав перед камерами. Незабаром записи будуть оприлюднені.

 

«Тішимося, що стали свідками цього історичного запису у Парижі. Незабаром широкий загал у Франції та далеко за її межами побачить результати цієї франко-української культурної колаборації», – пишуть на сторінці українського посольства. 

 

Ален Делон — французький актор, продюсер, сценарист і режисер. Найбільшого визнання здобув завдяки своїй участі у фільмах «На яскравому сонці», «Леопард», «Чорний тюльпан». 

 

Нагадаємо, що турецький письменник, Нобелівський лавреат з літератури Орхан Памук збирається додати українську літературу до своїх курсів історії світової літератури в Колумбійському університеті Нью-Йорка.


Як відомо, на 64 церемонії вручення музичної премії Ґреммі співак Джон Ледженд виконав свою пісню Free, разом із ним виступали українська співачка Мікі Ньютон і поетеса Любов Якимчук.