TikTok

Американське видавництво влаштувало блогеру круїз, щоб рекламувати свої книжки

15.01.2024

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Американське видавництво Atria Books влаштувало тікток-блогеру Марку Себастьяну  круїз на лайнері з метою промоції своїх книжок. Про це блогер повідомив на своїй сторінці.

Марк Себастьян вирушив у 9-місячний кругосвітній круїз Royal Caribbean Ultimate World Cruise, що розпочався у грудні. Тривалість круїзу становить 9 місяців, однак блогер подорожуватиме на лайнері лише впродовж 18 днів.

 

До того Марк Себастьян опублікував відео у TikTok, де просив продюсерів реаліті-шоу влаштувати його на круїз, що створити щось на зразок документального фільму про цю поїздку.

 

28 грудня 2023 року блогер оголосив, що вирушить у круїз в Антарктиду та щодня зніматиме відео про все, що дізнається. Він сказав, що до нього звернувся «дуже несподіваний і крутий бренд» і запропонував партнерство. Подорож запропонувало видавництво Atria Books, підрозділ одного з найвідоміших американських виавництв Simon & Schuster.

 

Представник Atria Books прокоментував, що коли Марк Себастьян запросив бренди до партнерства, «видавництво скористалося шансом стати частиною цього вірусного моменту».

 

«Ми сподіваємося, що Марк, який зазвичай не читає, але впродовж круїзу обиратиме книжку в режимі реального часу, надихне інших також почати читати», — сказали у видавництві.

 

@marcsebastianf follow along as #marcreadsabook all thanks to @Atria Books and keep an eye out for the winner cause i’m gonna host some book clubs on Live! #ultimateworldcruise #worldcruise #serenadeoftheseas #royalcaribbean #cruisetok #booktok #books ♬ original sound – Marc Sebastian

 

Як повідомлялося, у 2022 році TikTok організував окрему сцену для буктокерів на Франкфуртському книжковому ярмарку

 

Читайте також: Знімати чи не знімати: як ТікТок стає інструментом промоції книжок

 

Чільне зображення: фейсбук-сторінка видавництва

Джерело: Business Insider