Антон Мартинов

Антон Мартинов працюватиме в Міністерстві гуманітарної політики

20.08.2019
Мартинов

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Антон Мартинов координуватиме напрямок «Книги» в межах роботи над гуманітарною політикою України. Про це повідомив позаштатний радник Президента України Володимир Бородянский на своїй Facebook-сторінці.

Антон Мартинов очолюватиме напрямок «Книги» у Міністерстві гуманітарної політики, яке планують створити, об’єднавши кілька чинних міністерств.

 

Антон Мартинов  — український підприємець та співвласник видавництва «Наш формат». У 2016 році він увійшов до рейтингу «Люди Нового Времени» журналу «Новое время» «за популяризацію світових інтелектуальних бестселерів в Україні».

 

Володимир Бородянський, який може очолити Міністерство гуманітарної політики, зазначає: «Антон Мартинов — відомий послідовник позиції українізації вітчизняного видавничого ринку. На його думку, українські видавці можуть конкурувати із російськими, активно купуючи права на видання, забезпечуючи якісний переклад та промоцію».

 

Антон Мартинов так прокоментував призначення на своїй Facebook-сторінці: «Не часто дзвонить міністр (майбутній) і запрошує в команду під реалізацію амбітних цілей. Я люблю думати масштабно, а на зустрічі тебе просять піднятися ще вище над ситуацією…

 

Це складне рішення і не можна однозначно сказати, що воно правильне. Я не голосував за нинішню правлячу партію. Я вважав і вважаю, що минула влада конкретно у книжковій сфері підтримала тектонічні позитивні зрушення, які відбулися протягом останніх 3-5 років. Було створено надзвичайно важливі інституції, на законодавчому рівні закріплено важливість книги в гуманітарній політиці. Перші кроки для гри в довгу були зроблені. Тепер задача масштабувати результати…

 

Можна було б відмовитись. Історія покаже — можливо, це був би правильніший варіант. Дивитися з боку і критикувати — зручно. Сподобатися всім не вдастся. Змінити весь держапарат неможливо. Змінити парадигму мислення з націленості не на процес, а на результат — надзвичайно важка задача, особливо для сформованих особистостей. Буде дуже важко!»

 

Міністерство гуманітарної політики планують створити на базі Міністерства культури та Міністерство молоді і спорту.

 

Нагадаємо, раніше ми розповідали, що офіс президента використав без дозволу шрифтову роботу каліграфа Чебаника.

 

Читайте також: Уряд змінив порядок надання грантів Президента молодим письменникам.

 

Фото: Facebook-сторінка Антона Мартинова.