Календар подій

ARTdonation: Стартував конкурс постерів до Всесвітнього дня донора

Конкурс постерів Artdonation – це спосіб привернути більше уваги до теми донорства та розв’язати такі проблеми, як необізнаність про Всесвітній день донора та упереджене сприйняття шляхетного вчинку донорів.

Процедура донації справді не дуже естетична і не всім подобається реалістичний вид крові. Тож волонтери запрошують охочих розказати про донорство мовою візуальних метафор та ілюстрації. Саме таким і є головне завдання конкурсу: створити постери застосовуючи виразні метафори, асоціації, образи, щоб показати важливість, сміливість та красу, що ховається за страшною голкою. Конкурс триватиме з 26 квітня до 25 травня, а переможців оголосять напередодні Дня донора.

 

Вимоги до конкурсної роботи:

– На ілюстрації обов’язково має бути текст «14 червня» та «Всесвітній день донора».

– У роботі не має бути спекуляції на емоціях та пропаганди насилля, дискримінації у будь-якій формі.

– Зміст постеру учасник обирає самостійно, втім можна обрати одну із тематик, запропонованих організатором: «Донорство – це свято життя», «Донорство – це проживати більше, ніж одне життя», «З краплі крові – море однодумців», «Донорство – робити добро, тому що можеш», «Ділитись кров’ю – дбати про себе!», «В донорстві крові немає чужих», «Кров не червона, кров – чарівна», «Безпечна кров рятує життя».

 

Для участі у конкурсі роботу необхідно подати через сайт.

 

Переможці отримають такі призи:

1 місце – Графічний планшет WACOM Intuos Pro L

2 місце – Гарнітура BOSE QuietComfort Earbuds Black

3 місце – «Мінібібліотека» від видавництва ОСНОВИ

 

Роботи переможців стануть символами Всеукраїнського дня донора-2021 та будуть включені до виставки, яка відбуватиметься в рамках святкувань.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект