бойкот росії

Бібліотекарі України знову закликають виключити росію з Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій

17.03.2022

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Українська бібліотечна асоціація повторно звернулася до IFLA (Міжнародної федерації бібліотечних асоціацій та установ) з прохання позбавити росію членства. Про це ідеться у зверненні УБА.

 

У попередньому зверненні Українська бібліотечна асоціація закликала підтримати українських бібліотекарів і виключити російську бібліотечну асоціацію та усі установи країни-агресора з членів IFLA, а їхніх представників — з усіх керівних органів IFLA.

 

«1 березня 2022 року на сайті ІФЛА була опублікована заява, в якій висловлюється солідарність з українськими колегами, глибока стурбованість «ситуацією» та «конфліктом» в Україні, а також заклики до колег з інших країн підтримати біженців з України. У цій заяві ІФЛА закликає до поширення правдивої інформації, але росію навіть не визнають агресором», — ідеться у  повторному зверненні бібліотечної асоціації України.

 

В УБА зазначили, що вважають все російське суспільство колективно відповідальним за звірства, вчинені російською армією в Україні.

 

«В Україні йде не просто збройний конфлікт, а повномасштабна кровопролитна війна рф проти українського народу та держави Україна», — наголосили в УБА та заявили, що вважають мовчання й нейтралітет керівництва IFLA неприйнятними.

 

«Ми наполягаємо на своєму зверненні про виключення Російської бібліотечної асоціації та всіх установ країни-агресора Росії з членів ІФЛА, а їхніх представників з усіх керівних органів ІФЛА», — наголосили в повторному зверненні та закликали надати офіційну відповідь на запит.

 

Нагадаємо, Український інститут книги закликав до тотального бойкоту книжок з росії у світі, а Український інститут міжнародні наукові установи — припинити співпрацю з росією. Крім того, українська комікс-спільнота закликає ігнорувати російські мальописи.

 

Чільне зображення: УБА