Календар подій

«Бог свободи»: Юлія Мусаковська презентує книжку про символи, поезію та метафори

13 травня відбудеться онлайн-презентація книжки Юлії Мусаковської «Бог свободи». Про межі свободи і поезії, зашифровані символи і метафори, як пишуться і проживаються тексти будуть спілкуватися Юлія Мусаковська й Оксана Луцишина (в ролі модераторки). Ефір відбуватиметься на фейсбук-сторінці видавництва.

В усі часи були і будуть ті, хто вірять у божественну природу свободи, готові платити за неї своїм спокоєм, і навіть життям. У новій книжці Юлії Мусаковської — історії становлення, боротьби і трансформації, коли повсякденне стає силою, а сила перетворюється на вразливість. Хиже лисеня в нагрудній кишені — одна з ключових метафор цієї поезії.

 

У книжку увійшли тексти, написані протягом останніх 6 років: родинний та особистий досвіди, відчуте і почуте, прожите і недопрожите – тут вкладено у слова, які ще довго відлунюватимуть після читання.

 

Юлія Мусаковська – поетка, перекладачка. Авторка чотирьох поетичних збірок: «Чоловіки, жінки і діти» (2015), «Полювання на тишу» (2014), «Маски» (2011), «На видих і на вдих» (2010). Вірші перекладені англійською, шведською, іспанською, польською, литовською, болгарською, російською, німецькою мовами та на іврит. Твори публікувалися у журналах «ШО», «Кур’єр Кривбасу», «Київська Русь», «Четвер», RADAR та ін., у різноманітних альманахах та антологіях. Перекладає шведську поезію українською та сучасну українську поезію англійською мовою. Мешкає у Львові, працює у сфері інформаційних технологій.

 

Оксана Луцишина – письменниця, викладачка Техаського університету у місті Остін.

 

Деталі за посиланням.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект