Календар подій

Богдан Коломійфчук презентує

7.11

Івано-Франківськ

18:30 Книгарня «Є», вул. Незалежності, 31

Богдан Коломійчук презентує детектив «Готель “Велика Прусія”»

Богдан Коломійчук презентує захопливий ретро-детектив «Готель “Велика Пруссія”». Письменник та модератрка зустрічі Ольга Перехрест розвінчуватимуть міфи про порядну бабцю-Австрію, відкриватимуть найпотаємніші секрети Галичини початку ХХ ст., розкажуть про неймовірні пригоди комісара Вістовича. 

«Готель «Велика Пруссія»» — новий детективний роман Богдана Коломійчука, сповнений карколомних пригод та шпигунських таємниць.

 

1905 рік. Кар’єра одного з кращих слідчих Галичини, львівського комісара Адама Вістовича, йде вгору. Щоб допомогти молодшому колезі, ад’юнктові Самковському, комісар береться за нібито тривіальну справу. Однак з’ясовується, що нитки її тягнуться далеко за межі Львова і навіть за межі імперії.

 

Розслідування приводить Вістовича у Пруссію, де кілька впливових посадовців та підприємців об’єднуються з мафією, аби протистояти російським шпигунам. Раптом члени цього синдикату починають гинути за доволі жорстоких обставин. Вбивства стаються у Берліні, Позені та інших містах. У цій коловерті несподівано опиняється колишня дружина Вістовича, берлінська актриса Анна Каліш. Комісар береться за найнебезпечнішу справу в своєму житті.

 

Подія на фейсбуці

 

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект