Болонський книжковий ярмарок

Болонський ярмарок оголосив найкращих дитячих видавців 2021 року

15.06.2021

Бачите помилку в тексті — виділяйте фрагмент та тисніть Ctrl + Enter

Болонський ярмарок дитячої книги назвав переможців Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year 2021 року. Про це повідомили на офіційному сайті ярмарку.

Африка

Mkuki na Nyota, Танзанія


Mkuki na Nyota видає навчальну, наукову та художню дитячу літературу. Його створили в 1981 році, як відповідь на загальну відсутність якісних незалежних видавництв у Танзанії. У видавництві виходять книжки англійською та мовою суахілі.

 

Азія

TUTI Books, Іран


Видавництво спеціалізується на дитячій та молодіжній літературі. Воно знайомить зі світовою літературою іранських дітей та молодь і видає іранську літературу у світі «для подальшого зміцнення культурних зв’язків між народами».

 

Південна і Центральна Америка

Tragaluz Editores, Колумбія

Незалежне видавництво, засноване у 2005 році. Має на меті заохочення дітей до читання, додаючи до текстів чимало ілюстрацій, унікальний дизайн.

 

Європа

La Joie de lire, Швейцарія


Видавництво La Joie de lire заснували у 1987 році. Пріоритетними для нього є якість тексту та зображення, «і якщо книги не виконують освітньої функції, вони повинні мати освітню цінність».

 

Північна Америка

Levine Querido, Сполучені Штати Америки

 

Левін Кверідо заснував своє видавництво у 1996 році. Компанія зосереджена на публікації дитячих і підліткових книжок авторів з таких соціальних груп як ЛГБТК-спільноти, корінні народи США, люди з обмеженими можливостями, представників релігійних меншин, вихідці з латинської Америки тощо.

 

Океанія і Австралія

Oratia Media, Нова Зеландія

До 2016 року книжки цього видавництва виходили під брендом Libro International. Зараз воно видає дорослі та дитячі книжки на історичну, навчальну тематику. У ньому видають здебільшого новозеландських авторів.

 

Bologna Prize for the Best Children’s Publishers of the Year – міжнародна нагорода, яка заснували Болонський дитячий книжковий ярмарок з Асоціацією італійських видавців (AIE) і Міжнародною асоціацією видавців (IPA). Нею відзначають видавців зі всього світу, які виділяються креативністю, інноваційністю, мужністю та якістю редакційних рішень.

 

Додамо, цього року ярмарок відбувається в онлайн-форматі з 14 по 17 червня.

 

Ви можете також переглянути кращі дитячі видавництва за версією Болонського ярмарку 202о року.

 

Читайте також: Вперше на Болонському книжковому ярмарку: чому не варто бути в тренді