Дитячі ігрові книжки

Павла Ганачкова, Тереза Маковська. 80 хитромудрих запитань про природу, погоду, тіло та Всесвіт

Ганачкова П., Маковська Т. 80 хитромудрих запитань про природу, погоду, тіло та Всесвіт / Павла Ганачкова, Тереза Маковська ; пер. Т. Савчинська ; іл. І. Черняк. – Київ : Книголав, 2019. – 17 с. ISBN 978-617-7563-62-3

Чому небо блакитне? Чому черв’яки вилазять назовні після дощу? Скільки кісток у людському тілі? Звідки береться вітер? І чому-чому-чому?… Якщо у тебе в голові весь час виникає безліч запитань, відкрий цю книжку — і знайдеш багато відповідей! Часом тобі доведеться зазирнути під віконечко, потягнути за щось або ж щось покрутити. Так ти не лише повеселишся, а й дізнаєшся щось нове! Гайда пізнавати світ!

 

49. Чому в людей сивіє волосся?
Клітини в корені волосини виробляють пігмент, що її забарвлює. Протягом життя кількість цих клітин зменшується – і волосся починає сіріти або біліти. Як швидко волосся втрачає клітини-барвники, залежить, зокрема, від спадковості – тобто від того, як це зазвичай відбувається у вашій родині. У когось сиві пасма з’являються замолоду, а в декого волосся дуже довго лишається темним.

Номер стенду: D 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект