Мистецькі видання

350₴

Тетяна Вовк. 88 орнаментів кімоно

Тетяна Вовк. 88 орнаментів кімоно / Т. Вовк. — К.:Сафран, 2021. — 112 ст.Витончені тканини японських кімоно та символізм їх узорів захоплюють шанувальників у всьому світі. Натхнення величчю природи та замилування простими буденними речами пронизує всю японську культуру, і традиційна орнаменталістика є цьому доказом. У книзі представлено 88 орнаментів, які використовуються для оздоблення тканин кімоно протягом багатьох століть і залишаються широко поширеними й донині. Поринувши у цей калейдоскоп узорів, ви не тільки дізнаєтеся, що приховують у собі зображені на одязі символи, але й отримаєте естетичну насолоду від яскравих ілюстрацій та співзвучної поезії хайку.唐草模様
Karakusa
Каракуса
Китайські трави

 

Візерунок Каракуса, відомий ще у Стародавньому Єгипті та притаманний арабській культурі, прийшов у Японію по Шовковому шляху з Китаю. Це стилізоване зображення довгого гнучкого пагону лози, що стрімко розростається в усіх напрямках.
Популярний візерунок не тільки на кімоно та поясах обі, але й на фурошікі – квадратних хустках, в які традиційно загортаються речі або подарунки.

 

Цей орнамент на кімоно є побажанням довголіття та процвітання, уособлює життєву силу.

Номер стенду: D 2.09

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект