Нон-фікшн

Блокчейн-революція

250₴

Дон Тепскотт, Алекс Тепскотт. Блокчейн-революція

Блокчейн-революція / Дон Тепскотт, Алекс Тепскотт ; Пер. з англійської Юлія Григоренко, Ганна Лелів. – Львів : Літопис, 2019. – 488 с. ISBN 978-966-8853-58-6

У Ваших руках – перша спроба звести докупи знання про новітню блокчейн-технологію та зробити прогноз щодо її розвитку. Які сфери докорінно зміняться під впливом блокчейну і які професії безнадійно застаріють? Які виклики, переваги і небезпеки дають підставу назвати блокчейн технологією подвійного використання? Яке майбутнє чекає капіталізм, зокрема компанії, монополії та корпорації? Як децентралізація бізнесу вплине на їхню структуру? Яку роль зіграють енергосистема і штучний інтелект у розвитку блокчейну? Як у майбутньому люди будуть користуватися транспортом, подорожувати, переказувати гроші, слухати музику і споживати енергію, брати кредити, сидіти у соцмережах, голосувати і контролювати владу? Чи слід довіряти криптовалютам? На всі ці запитання відповідає книжка «Блокчейн-революція», до створення якої доклалися фахівці з різних сфер людської діяльності.

 

Для широкого кола читачів.

 

«Блокчейн може допомогти розв’язати так званий «парадокс процвітання», коли розвинені економіки зростають, але при
цьому середній клас і достаток не збільшуються. Замість запропонувати звичне рішення – перерозподіл багатства через оподаткування, – ми пояснили, як блокчейн може допомогти перерозподілити багатство, долучивши до світової економіки мільярди людей. Наприклад, ми зможемо захистити право власності, запровадивши непорушні права на землю, створити справжню економіку обміну за допомогою спільних, відкритих і розподілених платформ, дати змогу мігрантам переказувати кошти через мобільні платіжні системи з низькою платою за користування і надати підприємцям ті ж можливості, що їх мають великі компанії».

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект