Зарубіжна художня література

Емілі Бронте. Буремний перевал

Емілі Бронте. Буремний перевал : роман / Емілі Бронте ; пер. з англ. Елли Євтушенко. — К. : Знання, 2019. — 334 с. — (Голоси Європи). ISBN 978-617-07-0674-4

«Буремний перева» — єдиний роман відомої англійської письменниці Емілі Бронте (1818—1848), написаний нею у віці 29 років, що назавжди увійшов у скарбницю світової літератури, був неодноразово екранізований і включений мало не до всіх списків кращих та рекомендованих книг. Історія життя та кохання Хіткліффа і Кетрін — сильних духом, емоційних особистостей, здатних до рішучих вчинків, полонить і вражає шквалом пристрастей. Однак на розтривоженого буремними подіями читача чекають незабутні враження та щасливий кінець.

 

«І поряд з усіма моїми печалями ця найбільша: цей відчай від того, що ніхто не може і не схоче стати моїм союзником проти Хіткліффа!Я сподівалася віднайти на Перевалі прихисток, мало не раділа, адже таким чином я була захищена від ризику жити з ним наодинці; але він знав людей, серед яких ми оселимось, і не боявся їхнього втручання».

 

Номер стенду — 315

Номер стенду: 315

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект