Зарубіжна художня література

Роберт Ґалбрейт. Кар’єра лиходія

Кар’єра лиходія: Роман /  Роберт Ґалбрейт ; Пер. з  англ. Наталії Ференс. — К. :  Видавнича група KM-БУКС, 2019.  — 544 с. ISBN 978-966-948-326-3

Робін отримує загадковий пакунок — і з жахом виявляє, що невідомий лиходій надіслав їй відрізану жіночу ногу. Її шеф, приватний детектив Корморан Страйк, не настільки вражений, але стривожений не менше за неї. В його минулому є четверо людей, які винуватять Страйка за свої біди і які здатні на такий моторошний злочин. Поліція зосереджує увагу на одному з них, але Страйк не впевнений, що це саме він, тож їм з Робін доводиться взяти справу у свої руки й поринути в темний і збочений світ трьох інших підозрюваних. Але страхітливі події не припиняються, а час невідворотно спливає…

 

Роберт Ґалбрейт — псевдонім Дж. К. Роулінг, уславленої авторки «Гаррі Поттера». Всі чотири романи про приватного детектива Корморана Страйка очолювали списки міжнародних бестселерів, а також лягли в основу телевізійного серіалу від ВВС.

 

«— Як гадаєш, преса повернеться? — спитала Робін, яка ще не мала часу про це похвилюватися.

 

— Сподіваюся, що ні. Вордл не хоче розголошувати зміст підроблених листів. Каже, що коли надати цьому розголосу, то ми зіграємо на руку психові. Він схиляється до думки, що вбивця щиро намагається мене підставити.

 

— А ти ні?

 

— Ні, — відповід Страйк. — Він не настільки поїхав. Відбувається щось дивніше.

 

Він замовк, і Робін, поважаючи його розумовий процес, і собі мовчала.

 

— Він нас тероризує — ось що це таке, — повільно вимовив Страйк і почухав неголене підборіддя. — Він хоче все розбурхати, максимально погіршити нам життя, і визнаймо — йому це вдалося. Під офісом чартують поліціянти, викликають нас до Ярду, клієнти порозбігалися, ще й ти… »

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект