Дитяча проза і поезія

Крейг Джеллі. Довідник архітектора. Minecraft

Крейг Джеллі. Довідник архітектора. Minecraft / Крейг Джеллі, Стефані Мілтон; іл. Райана Марша, Джона Стакі та Джеймса Бейла; пер. з англ. Олексія Кондратюка. – К.: АРТБУКС, 2019. – 96 с.

Світ Minecraft настільки різноманітний і неосяжний, що навіть сама думка про будівництво всіх цих дивовижних споруд може неабияк спантеличити.  Офіційний довідник архітектора з режиму творчості Minecraft допоможе набути навичок, необхідних для зведення конструкцій, про які ти раніше навіть не мріяв. Завдяки інсайдерській інформації та підказкам від фахівців Mojang це найдетальніший довідник з режиму творчості у світі Minecraft.

 

«Практично все, що ти робиш у світі Minecraft, потребує певного творчого підходу, і хоча справжня творчість – це не те, чого можна легко навчити, ми сподіваємося, що довідник надихне тебе на створення по-справжньому дивовижних, прекрасних речей.

 

Довідник розділений на три частини. За допомогою інформації з першого розділу ти зможеш спроектувати свою конструкцію. Адже без належної підготовки може не вийти навіть найпростіша модель. Ти навчишся використовувати особливості кожної поверхні. 

 

Далі ми розглянемо окремі елементи твоїх майбутніх конструкцій. Режим творчості відкриває доступ до безмежних ресурсів, але на зовнішній вигляд споруд впливатимуть лише ті ресурси, які ти використовуєш. Сподіваємось, таке різноманіття варіантів не стане надто обтяжливим.

 

Третя частина довідника присвячена окремим деталям. Кілька завершальних штрихів – і ось уже твоя модель просто сяє. Дізнавайся, як оздобити свої конструкції й розробити індивідуальний орнамент, а також як освітлювати моделі для максимального ефекту»

 

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект