Дитяча проза і поезія

Джон Щешка. Франк Ейнштейн і пояс «Евобластер»

Франк Ейнштейн і пояс «Евобластер» / Джон Щешка ; Пер. з англ. Ірини Ємальянової. ; Худож. Браян Біґґс — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2020. — 208 с.





Серія книг «Франк Ейнштейн» бестселер за версією The New York Times.

 

Пригодницька серія для дітей, яким до вподоби наука.

 

Франк Ейнштейн — невгамовний винахідник. Поки його батьки мандрують світом, хлопчина з головою поринає в науку. Чого тільки не вигадує юний геній зі своїм вірним другом Вотсоном! Цього разу друзі теж мандруватимуть, але не країнами, а в часі, завдяки чому побачать живого динозавра.

 

Франк Ейнштейн (А) — юний геній, науковець і винахідник. Дзвяк (В) — самозбірка особа зі штучних інтелектом. Бряк (С) — майже самозбірна особа зі штучним майже інтелектом. Разом вони створюють пояс «Евобластер» (D), який дозволяє своїм користувачам еволюціонувати (та дееволюціонувати) в інші форми життя, вмить трансформуючись із одного виду в інший. Та чи можуть вони завадити Ті-Едісонові й панові Шимпану (Е) вкрасти цей винахід для власних лихих справ?

 


 – Друге: їжа находить до м’язового шлунку сови, де розподіляється на те, що може перетравитися, і те, що шлунок не здатен перетравити.
– Шерсть!
– Третє: частина спожитого, яку сова здатна перетравити, надходить далі, у кишечник. А те, що не перетравлюється, починає формуватися в кульки у вентрикулі.
– Ой, а я, здається, знайшов мишачий кігик!
– Четверте: вентрикул виштовхує послід у передшлунок. Тут послід може зберігатися впродож декількох годин.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект