Нон-фікшн

Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом

210₴

Вайтсон Деніел, Чем Джордж. Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом

Вайтсон Деніел, Чем Джордж. Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом / пер. з англ. Олександра Асташова. – К.: Наш формат, 2019. – 352 с. ISBN 978-617-7730-27-8 (паперова версія), ISBN 978-617-7730-28-5 (електронна версія)

Всесвіт сповнений дивних речей, які ми досі не можемо пояснити. Але автори книжки «Гадки не маємо. Подорож невідомим Всесвітом» переконливо доводять, що все непізнане не менш цікаве, ніж те, про що ми вже знаємо. Це вступ до найбільших таємниць у фізиці, який допоможе демістифікувати багато складних речей, про які ми знаємо, від кварків і нейтрино до гравітаційних хвиль і вибухаючих чорних дір. З рівними дозами гумору і захоплення Чам і Уайтсон запрошують нас побачити Всесвіт як безмежний простір незвіданої території, у якій все ще є, що вивчати.

 

Деніел Вайтсон — професор фізики та астрономії, дослідник в області експериментальної фізики. Учасник проекту ATLAS на Великому адронному колайдері.

 

Джордан Чем — інженер-карикатурист, який став відомим завдяки створеній ним популярній газеті і веб-коміксу – Piled Higher and Deeper (PhD Comics). 

 

«Наразі досліджуваний Всесвіт переживає власну версію космічної інфляції — шалені темпи розширення. Пройшло якихось сто років, а ми вже можемо зазирнути всередину Великого вибуху і навіть намітити границі космосу».

 

Номер стенду: 108

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект