Нон-фікшн

Леонард Млодінов. Гнучкість. Пластичне мислення в епоху змін

Гнучкість. Пластичне мислення в епоху змін / Леонард Млодінов ; Пер. з англ. М. Гоцяцюка. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. — 272 с. ISBN 978-966-948-240-2

Книжка «Гнучкість. Пластичне мислення в епоху змін» прийдеться до смаку кожному, хто цікавиться принципами функціонування людського розуму. Автор досить доступно пояснює суть та значення таких речей, як нестримна цікавість людини до всього нового та відкриттів, узагальнює величезний науковий доробок, що стосується механізмів нашого мислення. Особливу увагу він приділяє поняттю «гнучке мислення»: розкриває його зміст, наводить чимало прикладів блискучої результативності цього типу мислення, а також пропонує кілька вправ, що допоможуть читачам попрацювати над його вдосконаленням. Гнучке мислення притаманне виключно людині, і чим ефективніше воно у вас працює, тим у більшій мірі ви є людиною. А першим кроком на шляху до розвитку гнучкого мислення може стати власне прочитання цієї книги.

 

Леонард Млодінов — американський фізик, який спеціалізується на квантовій теорії та теорії хаосу. Говорити просто про складне — особливий талант Леонарда Млодіна!

 

«Щурі, які натискали на перемикач, стимулювали безпосередньо прилегле ядро – в обхід вентральної тегментальної ділянки. З кожним натисканням вони відчували щось подібне до ковтка води, коли мучить спрага, або їжі, коли зголоднів, чи навіть оргазму, і ці відчуття анітрохи не зменшувались у разі повторювання. Бажання отримати винагороду за відсутності відчуття насичення можна порівняти з педаллю газу в автомобілі, який не має гальм. Те саме відбувалось і з Пет Дарсі, коли її мозок буквально затопили агоністами дофамінових рецепторів».

 

Номер стенду: 127

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект