Зарубіжна художня література

Александр Дюма. Граф Монте-Крісто

Граф Монте-Крісто : роман : Т. 4 / Александр Дюма ; пер. з фр. Ігоря Андрущенка. — Тернопіль : Навчальна книга – Богдан, 2020. — 464 с.

«Граф Монте-Крісто» Александра Дюма — один із улюблених романів багатьох поколінь читачів. Це розповідь про несправедливо засудженого й ув’язненого в замку Іф юнака Едмона Дантеса. Зумівши утекти з в’язниці й відшукавши скарб, він прагне справедливості та відплати… Що чекає на його кривдників? Чи принесе ця помста задоволення самому Дантесові? До уваги читачів четвертий том цього захоплюючого роману. Поділ на розділи та томи здійснено на основі прижиттєвого видання твору, такого ж принципу дотримуються і європейські видавці.

 


У невеликій бухті гойдався на хвилях маленький корвет із вузькою хребтиною і струнким ранґовтом; на гафелі майорів прапор з гербом Монте-Крісто: золота гора на блакитному морі, увінчана червленим хрестом; це могло бути натяком на те, що ім’я Монте-Крісто нагадує про Голгофу, яку муки Христові зробили горою ціннішою за золото, і про ганебний хрест, освячений його божественною кров’ю, але могло й закидати наздогад на особисту драму, поховану в темному минулому цього загадкового чоловіка.


 

Номер стенду:

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект