Підліткова книжка

Аніта Найк. Як я дорослішаю. Посібник для дівчат

Найк А. Як я дорослішаю. Посібник для дівчат / Аніта Найк ; пер. В. Левицька. — Київ : Книголав, 2019. — 48 с., іл. ISBN 978-617-7563-89-0

 

Дорослішати — круто! Але водночас це трішки хвилююче і навіть лячно… Як усе це відбуватиметься? Чого чекати? Чи з усім вдасться впоратися?

Не хвилюйся! Найкраще, що ти можеш зробити, аби підготуватися до підліткового віку, — це дізнатися, як саме змінюватимуться твої тіло і почуття. Ця книжка — твій провідник у мандрівку дорослішання. У ній просто й зрозуміло пояснюється, як влаштований твій організм і які зміни чекають на нього в найближчі кілька років. А ще тут є безліч корисних порад і підказок, які допоможуть тобі з усім впоратися. Дізнавайся більше про самого себе — і розпочинай новий етап життя сміливо та впевнено!

 

Хоча часто кажуть про те, що існують гормони жіночі або чоловічі, проте насправді хлопці й дівчата мають обидва набори. У хлопців є якась частка жіночих гормонів, а в дівчат — чоловічих. Наприклад, у тебе є чоловічий гормон тестостерон. Він потрібен для розвитку м’язів та кісток.

Номер стенду: В 4.13

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект