Бізнесова книга

Як зростають бренди

250₴

Шарп Байрон. Як зростають бренди. Чого не знають маркетологи

Шарп Байрон. Як зростають бренди. Чого не знають маркетологи / пер. з англ. Наталія Валевська. – К.: Наш формат, 2019. – 240 с. ISBN 978-617-7730-33-9 (паперова версія), ISBN 978-617-7730-34-6 (електронна версія)

Маркетологи звикли діяти інтуїтивно та часто не можуть пояснити, чому одні рекламні кампанії — успішні, а інші — провальні. Однак багато шаблонів споживацької поведінки можна передбачити, стверджує експерт із маркетингу Байрон Шарп. Саме ці прогнози допоможуть побудувати грамотну, контрольовану й результативну маркетингову стратегію, яка приведе до збільшення продажів і зростання бізнесу. У цій книжці автор наводить універсальні закони маркетингу, які однаково ефективно працюють у різних країнах і для різних типів компаній: від маленьких фірм до національних брендів, від крафтових товарів чи унікальних послуг до масового продукту.

 

Байрон Шарп — директор Інституту маркетингу імені Еренберґа—Басса Університету Південної Австралії. Дослідження інституту використовують і фінансово підтримують провідні компанії світу, такі як Coca-Cola, Kraft, Kellogg’s, British Airways, Procter & Gamble, Nielsen. Автор понад 100 академічних статей.

 

«Щоб рости за розміром і популярністю, бренди мають працювати над двома ринковими активами: фізичною й ментальною доступністю. Бренди, які може купити будь-хто будь-де, мають більшу частку на ринку. У цьому також допомагають інновації та диференціація — навіть після того, як їх скопіюють конкуренти».

 

Номер стенду: 108

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект