Бізнесова книга

Шон Ейкор. Великий потенціал

Великий потенціал. Припиніть гонитву за успіхом й отримайте більше щастя і гараздів / Шон Ейкор ; Пер. з англ. О. Чупиї. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. — 224 с. ISBN 978-966-948-309-6

Шон Ейкор у книжці «Великий потенціал» демонструє, як відкрити приховані джерела потенціалу в собі та своєму оточенні.

 

У світі, де панує конкуренція та індивідуальні досягнення, ми вимірюємо та втілюємо свій потенціал у зовсім неправильний спосіб. Намагаючись досягнути успіху, зокрема й за рахунок невдач інших, ми не тільки обмежуємо наш потенціал. Постійна боротьба напружує і виснажує нас.

 

У своїй довгоочікуваній книзі Ейкор пропонує шляхи вирішення проблеми. Спираючись на свої дослідження, проведені в 50 країнах, він пояснює, що торування шляху до успіху і щастя — це не спортивні змагання. Навіть більше, успіх і щастя майже повністю залежать від нашої здатності контактувати і взаємодіяти з іншими людьми, навчатися одне в одного.

 

Кожна складова нашого потенціалу — продуктивність, інтелект, креативність, здатність до лідерства, здоров’я — перебуває під впливом нашого оточення. Тому, коли ми допомагаємо іншим стати кращими, ми самі розвиваємось, розширюємо межі своїх можливостей, підвищуємо свій потенціал. «Великий потенціал» пропонує новий шлях до процвітання в сучасному світі.

 

«Ця проста історія ілюструє один з найважливіших і глибоких уроків цієї книги: багато хто переконаний, що такі емоції, як смуток, страх і гнів, служать бар’єрами на шляху до Великого потенціалу. Натомість вони є протилежністю щастя не є нещастя. Нещастя може стати паливом для неймовірних позитивних змін.

 

Нещастя це нагадування про те, що я самотній і мені треба завести друзів, знак, що моя робота не відповідає моїм пріоритетам. Печаль не є протилежністю радості, це апатія, себто втрата енергії, необхідної для руху до мети. Якщо ви втратите радість, пошук Великого потенціалу стане річчю безглуздою і даремною.»

 

Номер стенду: 127

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект