Бізнесова книга

Авінаш К. Діксіт, Баррі Дж. Нейлбафф. Мистецтво стратегії

Авінаш К. Діксіт, Баррі Дж. Нейлбафф. Мистецтво стратегії. Путівник до успіху в житті та бізнесі від експертів теорії гри [Текст] : Авінаш К. Діксіт, Баррі Дж. Нейлбафф ; переклад з англ. Анастасії Богоніс. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 608 с. ISBN 978-617-679-362-5

Стратегічне мислення — це мистецтво перевершити суперника, усвідомлюючи, що суперник намагається перевершити тебе. Це також мистецтво пошуку шляхів до співпраці, навіть коли інші керовані винятково особистим зиском. Це мистецтво тлумачити і виявляти інформацію. А ще мистецтво ставити себе на місце іншого, щоб передбачити його вчинки й уплинути на них. Автори книжки вважають, що майстерне стратегічне мислення за таких численних і розмаїтих ситуацій і надалі залишається мистецтвом, але в основі його є кілька простих базових принципів — так і виникає ціла наука стратегії, а саме — теорія гри.

 

Книжка «Мистецтво стратегії» — для тих, хто хоче досягти більшого у бізнесі та житті, використовуючи науково доведені стратегії, а також для тих, хто захоплюється математикою і теорією ігор.

 

 «Як слід поводитись у суспільстві?

 

Наша відповідь на це запитання не має ніякого стосунку до етики чи етикету. Ми не збираємося змагатися із філософами, пасторами чи батьками. Тема цих роздумів, хоч і менш велична, впливає на життя кожного з нас так само, як моральність і манери. Ми досліджуємо стратегічну поведінку.

 

Всі ми — стратеги, подобається це нам чи ні. Краще бути добрим стратегом, ніж поганим, а ця книжка покликана допомогти покращити вміння знаходити й використовувати ефективні стратегії».

 

Номер стенду: 104, 105, 016

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект