Підліткова книжка

190₴

Аґнєшка Стельмашик. Хроніки Архео. Секрет великого магістра

Стельмашик Аґнєшка. Хроніки Архео. Секрет великого магістра / Аґнєшка Стельмашик ; переклала з польської Ірина Шевченко. – Кн. 3. – Чернівці : Чорні вівці, 2018. – 240 с. ISBN: 978-617-614-186-0

 

«Секрет великого магістра» ‒ книга-квест, що занурює книголюбів у часи Середніх віків, наповнені небезпекою, загадками та випробуваннями. У супроводі сміливих і допитливих героїв читачам випаде нагода дізнатись історію відомого лицарського ордену, таємниці якого здивують і підлітків, і їхніх батьків.

 

Сучасному читачу припаде до смаку й оформлення внутрішнього вигляду книжки, яке нагадує екран комп’ютера з безліччю гіперпосилань. Основний текст із усіх сторін оточений інформативними додатками та ілюстраціями, аби краще зрозуміти розвиток сюжету та впритул наблизитись до загадкового скарбу Тевтонського ордену.

 

Із серця диких амазонських джунглів вийшла біла жінка. Поперед неї йшов Бернардіно, індіанський провідник, який прокладав шлях за допомогою мачете. Жінка була замислена і йшла з опущеною головою, уважно дивлячись собі під ноги. Три носії тягли необхідний багаж та запаси. Вони вірно їй служили, хоча бачили її вперше; вони були здивовані, що біла жінка і до того ж сама подалася в найнедоступніший регіон тропічного лісу. Але вона знала, що робить. Урешті, вона не вперше проходить Амазонською трасою полковника Персі Гаррісона Фосетта, великого вікторіанського мандрівника, який шукав золоте місто Ельдорадо. Детальна копія мапи, яка колись належала Фосетту, була однією з небагатьох речей, що залишилися їй після батька, який вирушив тією самою дорогою, що й полковник, і так, як і він, ніколи не повернувся з амазонських джунглів.

 

Номер стенду: D 3.31

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект