Дитяча проза і поезія

Ліз Кесслер. Хвісторія Емілі Віндснеп

Ліз Кесслер. Хвісторія Емілі Віндснеп / перекладачка Мія Марченко; ілюстраторка Ліса Гортон. — К.: #книголав, 2019. — 288 с., іл. — (Серія «Дитяча полиця»).  ISBN 978-617-7563-937

Хвісторія Емілі Віндснеп» британської авторки Ліз Кесслер – перший роман із серії про пригоди 12-річної дівчинки-русалки. Історія буде цікавою для молодшого та середнього шкільного віку. Серія книжок про Емілі Віндснеп входить до списку бестселерів New York Times. За сюжетом Емілі Віндснеп живе на човні зі своєю мамою, яка завжди її відмовляла від ідеї навчитися плавати. І недарма: перші ж відвідини шкільного басейну назавжди змінюють життя дівчинки. Емілі дізнається, що вона наполовину русалка. Після чого у неї з’являється чимало запитань: хто вона насправді, де її тато та чому мати так туманно пам’ятає про власне минуле? Щоб знайти відповіді, Емілі вирушає назустріч захопливим пригодам і небезпекам, що так і манять, таємничо поблискуючи із морських глибин. Вперше книжка була видана у 2003 році. Авторка планувала створення історії у формі вірша, але за порадою редактора написала роман, який згодом переріс у серію із дев’яти частин.

 

«Мене й досі вабило до тиші, що панувала під водою. Ця шовковиста німота ніби гралася зі мною, кликала, наче ми з нею мали спільну таємницю.»

 

Номер стенду: 30, 238

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект