Бізнесова книга

Стів Андерсон, Карен Андерсон. Листи Безоса. 14 принципів зростання бізнесу від Amazon

Листи Безоса. 14 принципів зростання бізнесу від Amazon | Стів Андерсон, Карен Андерсон; Перекладач Ангеліна Колодніцька, м.Київ, 2020. 288 с.

Як невеличка книгарня перетворилася на глобальний бізнес із обсягами продажів у 100 мільярдів доларів? Засновник Amazon Джефф Безос завжди пов’язував стрімке зростання із постійними експериментами й можливими невдачами. Готовність до ризику – це ключ, який відкрив двері для розвитку Amazon. Проте ці ризики були ретельно обмірковані, обчислені й узгоджувались із загальною бізнес – стратегією. У листах до акціонерів Джефф Безос розповідає про мотиви своїх управлінських рішень і принципи управління:

  • як тестувати нові ідеї;
  • які драйвери розвитку стали визначальними для Amazon;
  • як підходити до ухвалення стратегічних рішень.

 

Експерт із технологій і ризиків Стів Андерсон проаналізував ці листи, щоб розкрити 14 основних принципів зростання бізнесу Amazon. “Листи Безоса” – це дорожня мапа, що допоможе навчитися ризикувати обмірковано, зростати швидко, управляти людьми та процесами ефективно.

 


Коли люди запитують мене, яку єдину річ їм потрібно зробити, щоб негайно досягти успіху в бізнесі, я кажу: «Найміть персонального наставника».


 

 

 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект