Мистецькі видання

Денні Грегорі. Малювання на сніданок

Денні Грегорі. Малювання на сніданок. Тисяча способів насолодитися життям, навіть якщо часу немає ні на що / Денні Грегорі; Марина Ільницька; Микола Ковальчук, Віталій Бугара. Київ : ArtHuss, 2020. 160 с.

«Малювання на сніданок» допоможе зробити мистецтво частиною вашого повсякдення, навчить приділяти час творчості і покаже, що навіть десять хвилин малювання зроблять ваше життя багатшим і натхненним.

 

Денні Грегорі — дивовижний наставник, сповнений гумору й позитиву, — пропонує вправи і поради, як стати вмілим і щасливим митцем. Та найважливіше, він розповідає, як зробити мистецтво своєю щоденною звичкою. Хай там де ви опинилися — на засіданні чи на карантині, у ресторані чи на своїй кухні, ця книжка допоможе вам творити мистецтво незалежно від вашого вміння малювати чи від завантаженості робочого дня.

 


Стікерна вечірка

 

Візміть фото знаменитості або людини, яку ви всі добре знаєте. Надрукуйте, дуже збільшивши, у двох примірниках. Один всуціль заклейте рядами стікерів і розріжте по цих квадратиках, щоб у результаті вийшов стосик стікерів, приклеєних до фрагментів портрета. Пронумеруйте квадратики, щоб потім можна було знову відновити зображення.

 

Не показуйте учасникам вечірки портрет і не називайте ім’я зображуваного. Попросіть кожного скопіювати на свій стікер абстрактний фрагмент фото. Через 5 – 10 хв зберіть аркушики і, звіряючись із другим примірником, складіть з ескізів портрет. Настав час великого откровення!

 

Це чудовий спосіб надихнути людей на малювання. Скажіть їм: якщо вони змогли намалювати випадковий фрагмент зображення, вони можуть намалювати його повністю.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект