Дитяча проза і поезія

Надійка Гербіш. Мандрівки з Чарівним Атласом: Париж

Надійка Гербіш. Мандрівки з Чарівним Атласом: Париж [Текст] : повість / Надійка Гербіш; іл. Богдани Бондар. — Львів : Видавництво Старого Лева, 2019. — 64 с. ISBN 978-617-679-727-2

 

Кажуть, що Париж — це завжди про любов (і круасани). Тож Лука й Терезка вирушать у свою мандрівки з Чарівним Атласом не самі, а прихопивши з собою закохану пару.

 

Разом вони ласуватимуть традиційною французькою випічкою, розкриють таємниці Ейфелевої вежі й незбагненного Монмартру, прогуляються вздовж Сени, познайомляться з полотнами знаних імпресіоністів і побачать славетний Нотр-Дам.

 

А ще вони довідаються, чому столицю Франції називають Містом Світла і чому до неї так сильно хочеться повертатися повсякчас.

 

«— Бабусю, ну ж бо, погоджуйся! — Лука обіймав бабусю і нетерпляче заглядав їй у вічі.

 

Терезка також стояла поруч, дивлячись на неї таким благальним поглядом, що будь-хто інший вже давно піддався б його магії. Тільки дідусь сидів за столом, ховаючи очі: вже сорок років він просив дружину помандрувати з ним, однак та була невблаганною.

 

— Діти, дайте мені чисту годину! Послухайте: якщо хочете, мандруйте з дідусем. А я йду на «бабусинське». Я вам уже казала, ми домовилися зготувати вечерю для родини переселенців».

 

Номер стенду: 104, 105, 016

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект