Бізнесова книга

Сатья Наделла. Натисніть «Оновити». Подорож у пошуку душі Microsoft та кращого майбутнього для кожного

Сатья Наделла. Натисніть «Оновити». Подорож у пошуку душі Microsoft та кращого майбутнього для кожного / Пер. з англ. М.Солдаткіної.— Київ :  Видавнича група КМ-БУКС, 2019.— 280с. ІSBN 978-966-948-086-6

Головний виконавчий директор Microsoft розповідає про історію трансформації компанії та водночас про власне життя – від дитинства, проведеного в Індії, до безпосереднього керівництва впровадженням низки новітніх цифрових технологій, викладає власне бачення майбутнього компанії та нової хвилі розумних технологій.

 

Книга «Натисніть «Оновити» присвячена змінам в особистому житті автора, перетворенням, що безперервно відбуваються в компанії Microsoft, та наближенню неймовірної епохи таких могутніх і революційних технологій, як штучний інтелект, змішана реальність та квантові обчислення. Автор дає поради стосовно того, як люди, організації та суспільство загалом повинні трансформуватися, як вони мають «натискати «Оновити» у постійному пошуку нової енергії та цікавих ідей для продовження важливих новітніх розробок. Однак, по суті, це книга про людяність і про те, як одна з важливих властивостей людини – емпатія – стає ще ціннішою у світі, де технологічний прогрес небаченими темпами змінює статус-кво. На додаток до роздумів про приголомшливі наукові прориви Сатья Наделла розповідає про своє захопливе дитинство до переїзду в США та про те, як все життя він вчиться лідерству. Він також ділиться своїми роздумами як головний виконавчий директор, маловідомий широкому загалу на відміну від блискучого Білла Гейтса та енергійного Стіва Балмера, і розповідає, як компанія знову віднайшла свою душу.

 

Ці ранні уроки, засвоєні завдяки грі у крикет, сформували мій стиль лідерства, як і мій досвід чоловіка, батька, молодого інженера Microsoft, натхненного можливістю бути частиною компанії у період її злету. Згодом до цього додався досвід керівника, якому доручили будувати новий бізнес. Мій підхід полягає в тому, щоб ніколи не дотримуватися стандартних правил ведення бізнесу. Натомість я зосереджуюсь на культурі та на уявленні про межі можливого. А квінтесенція отриманого досвіду лягла в основу перетворень, якими ми наразі займаємось, — так формувався набір принципів, що ґрунтуються на алхімічно-му злитті цілей, інновацій та емпатії.

 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект