Бізнесова книга

Метт Воткінсон. Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (у вашому також)

Метт Воткінсон. Ґрід. Інструмент для прийняття рішень у будь-якому бізнесі (у вашому також) / Метт Воткінсон ; пер. з англ. Н. Зубкевич. — Київ : Вид. група КМ-БУКС, 2019. — 368 с., іл. ISBN 978-966-948-154-2

Ця новаторська книга розкриває фундаментальні та невід’ємні елементи успіху будь-якого бізнесу. Ґрід-матриця – революційна система, яка є міцним психологічним фундаментом та надійним інструментом у прийнятті рішень щодо будь-яких аспектів діяльності підприємства: оцінки та покращення товарів та послуг; зменшення стратегічних ризиків та передбачення довготермінових наслідків ваших дій; відчуття кон’юнктури ринку та використання її на власну користь; визначення першопричини викликів, які постають перед вашим бізнесом; налагодження ефективної співпраці між підрозділами та командами. Ґрід – це простий, цілісний та універсальний підхід до бізнесу, який однаково підходить великим та малим компаніям. Поєднуючи практичні поради та реальні бізнес-кейси, книга зробить ваші бізнес-рішення більш якісними та впевненими.

 

Я так часто спостерігав наявність обмеженого мислення та брак простих принципів для наслідування у бізнесах усіх типів та масштабів, що зрозумів: нам потрібні кращі способи для прийняття бізнес-рішень. Я поставив собі за мету знайти те, що полегшило б наше життя.

 

Кращий спосіб» має дати людям, що приймають рішення, можливість бачити їхній бізнес комплексно, одночасно допомагаючи їм визначити дії, які сприятимуть успіху в цілому. Він має працювати для кожного виду діяльності, бути простим та зрозумілим і, найголовніше, прагматичним.

 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект