Бізнесова книга

Рей Даліо. Принципи : життєві й робочі

Рей Даліо. Принципи : життєві й робочі / Рей Даліо ; Пер. з англ. Наталії Ференс, Бориса Превіра. — Київ :  KM-Букс, 2019. — 544 с. ISBN 978-966-948-123-8

  • Бестселер #1 за версією “The New York Times”!

Рей Даліо ділиться своїми нетрадиційними принципами, завдяки яким зі звичайного хлопця з лонг-айлендської родини середнього класу перетворився на одного з найуспішніших підприємців нашої доби, тож користуватися ними для досягнення власних цілей тепер отримає змогу будь-хто.

 

У «Принципах» Даліо ділиться своїми знаннями та стверджує, що життя, управління, економіка і інвестування можуть бути систематизовані у певні автоматизовані правила. Сотні практичних уроків, описаних у книзі, побудовані навколо основних принципів автора – «радикальної істини» і «радикальної прозорості». Серед принципів Даліо можна знайти найефективніші уроки для окремих осіб та цілих організацій приймати правильні рішення, долати будь-які виклики і будувати сильні команди. Автор також описує інноваційні інструменти, які фірма використовує для впровадження ідеї меритократії в життя. «Принципи» Даліо пропонують чіткий, простий підхід до прийняття рішень, який, як вважає автор, може застосувати кожен, незалежно від того, яка поставлена мета. «Принципи» Даліо – це рідкісна можливість отримати перевірені поради у одній книзі, на відміну від всього, що ви знайдете в звичайному бізнесі.

 

Наявність добрих принципів для того, щоб давати раду реаліям життя,— найважливіший фактор нашої успішності у цій справі. Так, різні люди у різних частинах світу стикаються з різними випробуваннями. Але все-таки більшість таких зіткнень підпадає під ту чи іншу категорію, а число категорій не є нескінченним…

 

Всім своїм успіхом я завдячую принципам, якими керувався, а не якимсь моїм унікальним якостям, тож людина, яка керуватиметься цими принципами, отримає десь такі самі результати. Проте я не хочу, щоб ви сліпо користувалися моїми (чи будь-чиїми) принципами. Я раджу вам обміркувати всі доступні вам принципи з різних джерел і скласти власний набір, до якого ви зможете звернутися у кожному «старому новому» випадку. 

 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект