Бізнесова книга

Джон Вітмор. Ефективний коучинг

Джон Вітмор. Ефективний коучинг / Сер Джон Вітмор ; Пер. з англ. Н. Лавської. — Київ : Вид. група КМ-БУКС, 2019. — 336 с. ISBN 978-966-948-069-9

  • Сьоме оновлене видання.

 

В усьому світі цю книгу вважають основоположною працею у сфері коучинга. Коучинг являє собою один із типів консультування, що може використовуватися в багатьох сферах життя. Книга допоможе підвищити вашу ефективність і покращити навички спілкування на роботі, у спорті, у відносинах з близькими людьми.
Для широкого кола читачів.

 

Книга «Ефективний коучинг» — відмінна настільна книга для тренерів, лідерів, талановитих менеджерів та професіоналів у всьому світі. Це міжнародний бестселер, принципи якого базуються на ​​моделі GROW*, і є основними для професії коуча. Ці принципи пояснюють, чому можливість ділитися своїм найкращим потенціалом є ключем до підвищення продуктивності та особистого і кар’єрного зростання. Коучинг має великий потенціал для трансформації відносин між компаніями та їхніми працівниками, а також для шляху до довгострокового успіху. «Ефективний коучинг» сера Джона Вітмора, зачинателя коучингу, це розширене видання, яке революціонізує традиційний підхід до організаційної культури. Нові практичні заняття, корпоративні приклади, коучинг-діалоги та глосарій значно покращують процес навчання. Нова редакція його видання гарантовано залишатиметься передовою книгою професійного коучингу та розвитку лідерства.

 

Попит на зміни в діловій практиці ніколи не був більшим, аніж сьогодні. Те, що традиційна культура бізнесу має розвиватися, навряд чи викликає в когось сумніви — компанії dot.com спровокували докорінну реорганізацію усталених порядків і допомогли переосмислити відносини між організаціями та їхніми працівниками. При цьому вони черпають потенціал із запасів раніше не використовуваної продуктивності. Світлі голови, що закінчували університети, традиційно боролися за стажування у таких престижних корпораціях, як Goldman Sachs. Тепер багато хто з них мріє про стажування в Google (Alphabet), Facebook або інших організаціях, які ведуть справи по-новому і зобов’язуються забезпечити своїм співробітникам захопливу, сповнену сенсу подорож. 

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект