Бізнесова книга

Річард Геммонд. Мистецтво роздрібної торгівлі

Річард Геммонд. Мистецтво роздрібної торгівлі. Передові ідеї та стратегії від найуспішніших торгових компаній світу / Річард Геммонд ; Пер. з англ. Р. Ладохіної.— Київ : Вид. група КМ-БУКС, 2019. — 416 с. ISBN 978-966-948-070-5

Передові ідеї та стратегії від найуспішніших торгових компаній світу! Настільна книга і практичний посібник для всіх причетних до роздрібної торгівлі!

 

Це видання стало узагальненням 30-літнього досвіду роботи автора у сфері роздрібної торгівлі. Його метою було не лише поділитися з колегами по цеху набутими знаннями та навичками, а й запропонувати способи їх застосування у нових умовах, що постали впродовж останніх десятиліть і нині вимагають від цілої галузі кардинальних змін у звичних методах роботи і взаємодії з клієнтами. Книга містить аналіз цих нових умов і практичні рекомендації, цінність яких зумовлена тим, що автор спирається як на власні напрацювання, так і на наукові підходи і методики. Для менеджерів усіх рівнів, працівників торговельних компаній і фірм, що лише розпочинають свою кар’єру, а також для підприємців, маркетологів, економістів, соціальних психологів та всіх, кого цікавлять проблеми роздрібного бізнесу. Для менеджерів усіх рівнів, працівників торговельних компаній і фірм, що лише розпочинають свою кар’єру, а також для підприємців, маркетологів, економістів, соціальних психологів та всіх, кого цікавлять проблеми роздрібного бізнесу.

 

Колись ми могли диктувати покупцям: ось крамниця, ви приходите сюди за покупками, платите так, як хочемо ми, в касу, розташовану там, де зручно нам, тут працюють люди, яких ми навчили відповід­но до наших, а не ваших стандартів. Але ці часи скінчилися, вони в минулому. Вони більше не повернуться. Тепер диктує покупець, а ви мусите підвестись і зустріти його стоячи.

 

Ми, працівники торгівлі, праг­немо нових ідей і натхнення, але зміни на нашому ринку від­буваються із запізненням порівняно не лише з виникненням нових продуктів і технологій, а й зі змінами соціальних норм і людської поведінки. У процесі того, як змінюються і зроста­ють наша клієнтура та спільноти, у яких ми працюємо, нагоди для задоволення попиту теж зазнають змін, трансформують­ся, зникають і поновлюються.

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект