Дитяча проза і поезія

Непосидючка, який любив бігати

240₴

Олеся Кешеля-Ісак. Непосидючка, який любив бігати

Олеся Кешеля-Ісак. Непосидючка, який любив бігати / Ілюстраторка Ольга Дегтярова. – Київ: Yakaboo Publishing, 2020. 64 с.

Це весела і зворушлива історія для дітей про біг, любов, дружбу, підтримку, про пізнання себе та навколишнього світу. Головний герой Тео не вміє сидіти на місці і найдужче любить бігати. Точнісінько, як його мама, для якої біг – невід’ємна частина життя. Тео знає багато про бігунів, та все ж, коли він готується взяти участь у дитячому забігу, в його голові зринає безліч запитань. Що потрібно для того, аби стати чемпіоном? Як навчитися завжди бути першим? А головне – як і коли відкрити мамі свою таємницю, яка пояснить, чому ж він такий «непосидючка»?..

 

Окрім художньої оповіді у книжці є пізнавальна інформація: як харчуватись юним бігунам, як вибрати зручні кросівки, що таке пульс і чому важливо його вимірювати, що таке марафони, півмарафони й дитячі забіги та як узяти у них участь.

 

А ще кожен юний читач, який прочитає книжку до кінця, гарантовано отримає медаль.

 


Якщо подивитися на Теодора здалеку, наприклад з іншої планети (звичайно ж, через дуже потужний телескоп!), то можна побачити цяточку, яка безперервно і неймовірно швидко рухається. А якщо з’єднати між собою всі точки, в яких за один день встигає побувати Тео, вийде ось такий клубок — більше схожий на колючого їжака, що заплутався у траві.


 

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект