Іноземна проза

Ніл Ґейман. Океан у кінці вулиці

Ніл Ґейман. Океан у кінці вулиці / Ніл Ґейман ; пер. з англ. О. Петіка. — К. : Вид. група КМ-БУКС, 2019. — 256 с., іл. ISBN 978-966-948-207-5

  • Від автора #1 бестселерів в Україні та світі!
  • #1 у списку бестселерів 2013 року за версією The New York Times!

 

Ви добре пам’ятаєте своє дитинство? А ви впевнені, що ваші спогади абсолютно точні? Що, як раптом найпотаємніші з них заховані, мов дитячі іграшки на дні забитої дорослими речами шафи, і лише повернувшись у місця, де ви виросли, ви згадаєте, як усе було насправді?

 

Головний герой книги згадує семирічного себе і всі ті речі, які з ним траплялися: часом добрі, часом злі, часом страшні і моторошні. Повернувшись на сільську вулицю свого дитинства, він згадує також дивовижну сусідську дівчинку Летті Гемсток, яка обіцяла його захищати попри все. Сидячи на березі ставка, який Летті вперто називала океаном, він згадує те, що волів би забути.

 

Дивовижна казка для дорослих — часом добра, часом зла, часом страшна і моторошна – від рок-зірки сучасної літератури Ніла Ґеймана запрошує вас у подорож лабіринтами спогадів.

 

То був лише качиний ставок на задвірках ферми. Він не був надто великим. Летті Гемсток стверджувала, що це океан — та я знав, що вона дуркує. Летті казала, ніби вони перетнули океан, аби дістатися сюди зі старого краю. А її мама казала, що Летті все позабувала, і це було дуже давно, і однаково той старий край уже потонув. Стара Пані Гемсток, бабуся Летті, казала, що вони обидві все переплутали, і те місце, яке потонуло, не було справді старим краєм. А вона пам’ятала справді старий край. Вона казала, що справді старий край вибухнув.

Номер стенду: В 3.10

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект