Українська художня література

Ірина Грабовська. Остання обитель бунтарства. Леобург

Остання обитель бунтарства. Леобург: Роман / Ірина Грабовська. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. — 480 с. ISBN 978-966-948-325-6

Отримати в спадок будинок — чим не мрія? Особливо якщо це справжній старовинний маєток, більше схожий на палац. От тільки не все з тим дарунком так безхмарно: дядько, який заповів Данилові своє майно, зник безвісти, а будиночок виявився з секретом. Обстежуючи нову домівку, Данило знагла провалився в чудернацьке місце, де в небі літають дирижаблі, по місту їздять монорельси, а хатню роботу виконують дивовижні парові машини. Що це — неймовірний сон чи паралельний стімпанк-світ? Дізнаєтеся у книжці «Остання обитель бунтарства. Леобург».

 

Ірина Грабовська — українська письменниця і відома блогерка, співавторка документального бестселеру «У вогняному кільці. Оборона Луганського аеропорту». Нині готується до друку продовження дилогії «Леобург» — «Остання війна імперій».

 

«Данило відчинив шафу, розсунув костюми й ретельно оглянув задню стінку. Так і є тутешній сховок нічим не відрізнявся від романівсього. Все, що є цінного з собою, краще сховати тут. Данило покопирсався в кишенях і гмикнув. Смартфон. Нехай полежить теж. Він сховав свої речі й засунув кришку. Ну, а тепер… як маскарад то маскарад.

 

Данило, намагаючись не дуже шуміти, витягнув з гардероба кілька речей. Він обрав сорочку з широкими рукавами, натягнув вузькі коричневі штани й жилет. Денне свіло вигравало на начищених пряжках ременів. Черевики… підтяжки… краватка… Ні, замість краваток у них були шийні хустки! Данило покопирсався в шафі й знайшов цілу купу Едвардових хусток. Оце, звісно, біда. Данило морочився перед дзеркалом близько двадцяти хвилин, але неслухняний білий клапоть щоразу зав’язувався криво.»

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект