Дитяча проза і поезія

Клайв Гіффорд. Перша книжка про тіло

Перша книжка про тіло / Клайв Гіффорд ; Пер. з англ. М. Пухлій. — К. : Видавнича група KM-БУКС, 2019. 50 с. ISBN 978-966-948-324-9

Твій скелет складається із понад 200 кісток. Він підтримує тіло, допомагає рухатися, захищає особливо вразливі його частини, наприклад мозок, і росте разом із тобою. Різні суглоби виконують різну роботу. Колінний суглоб відповідає за те, щоб ти міг згинати та випрамляти ногу. Він називається блокоподібним. Ось деякі дії, якими можна зміцнювати кістки: скакання, стрибки «зірочкою», танці. Спробуй позайматися чимось із цього переліку одну хвилину. Як ти почуваєшся?

 

Вирушайте у мандрівку людським тілом – від вашого геніального мозку до чутливих до лоскоту пальців ніг! «Перша книжка про тіло» щедро наповнена неймовірними відомостями й доповнена великим настіннім плакатом про систему організму. Довідайтеся, як працює ваше тіло! У книзі ви знайдете яскраві й захопливі ілюстрації, простий текст, цікаві факти на кожній сторінці, практичні завдання на кожному розвороті та барвистий настінний плакат про системи організму!

 

Номер стенду: 127

читайте також

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект