Нон-фікшн

Політпрактикум

150₴

Юлія Дворецька. Помилкаріум. Моя українська правильна та вишукана

Помилкаріум. Моя українська правильна та вишукана / Юлія Дворецька. — Харків : Вид. група «Основа», 2021. — 128 с. — (Серія «Візуалізований довідник»).Росіянізми, неправильний наголос, складнощі перекладу, обмежений словниковий запас — те, що заважає говорити українською вільно та правильно. Але не помиляється лише той, хто не робить нічого. Ми ж пропонуємо вчитися на своїх помилках і зробити їх союзниками у поліпшені своєї української.

«Помилкаріум» — унікальний проєкт, спрямований на допомогу всім, хто вивчає та вдосконалює українську. Тут ви не знайдете складної теорії та історії розвитку мови. На вас чекають приклади найпоширеніших помилок і варіанти їхнього виправлення. Матеріали книги — це 15-річний досвід авторки, редакторки і коректорки, яка знається на текстах на всі 100%!

«Помилкаріум» — ваш помічник з української мови. Вивчайте, говоріть вільно та вишукано!«Помилкаріум» — це насамперед простір удосконалення мовлення.
Саме так я сприймаю помилки — як можливість розвиватися. Я не ставила собі за мету пояснювати суть правил, адже переконана: сучасна людина не може затрачати багато часу на опанування речей, які не є нагальними.
Однак невеличкими кроками можна дійти туди, куди навіть не мріяв дістатися.

Підтримайте проект

Фондуючи незалежну редакцію Читомо, ви допомагаєте зростити нове покоління
професіоналів видавничої справи і збільшуєте кількість хороших книжок у світі.

Підтримайте проект